УкрГазВидобування

Про компанію

Сьогодні ПАТ «Укргазвидобування» – основна компанiя з видобування природного газу i газового конденсату в Україні. ПАТ «Укргазвидобування», 100% дочірнє підприємство Нафтогазу, видобуло 14,6 млрд куб. м газу (73% від загального обсягу видобутку в Україні). Ці обсяги включають також видобуток в рамках договорів про спільну діяльність та видобутий газ, використаний підприємством для власних виробничо-технологічних витрат (потреб).

Компанії вдалося досягти стабілізації обсягів видобутку газу за рахунок заходів, передбачених програмою «Стратегія 20/20».

ПАТ «Укргазвидобування» веде розробку газових, нафтогазових і нафтогазоконденсатних родовищ в Харківській, Полтавській, Сумській, Донецькій, Луганській, Дніпропетровській, Львівській, Івано-Франківській, Закарпатській та Волинській областях. Геологорозвідувальні роботи компанії з пошуку нових родовищ вуглеводнів ведуться в Дніпровсько-Донецькій западині, у Карпатському регіоні.

До складу Компанії входить 11 філій, в тому числі: 3 газовидобувнi управління, управління з бурiння свердловин, управлiння з переробки газу i газового конденсату, а також УГВ-Сервіс.

До складу ПАТ «Укргазвидобування» входить філія бурове управління «Укрбургаз» – найбільше бурове підприємство в Україні. 4 відділення бурових робіт, відділення тампонажних робіт,  відділення технологічного транспорту та спецтехніки, що входять до складу філії, виконують повний спектр робіт з будівництва свердловин.

ПАТ «Укргазвидобування» володіє мережею із 18 АЗС у Харківській області. Найближчим часом планується якісний та кількісний розвиток власної роздрібної мережі, в тому числі ребрендинг. Загальний обсяг реалізації продукції власного виробництва у 2016 році склав 537,3 тис. тон загальною вартістю 7,1 млрд грн.

Місія

Створювати цінність для акціонерів, партнерів та суспільства, будучи надійною та ефективною компанією.

Гарантувати енергонезалежність країни.

Розвиватися з огляду на принципи безпечного виробництва, прозорості і стабільності, та у відповідності з кращими світовими галузевими зразками.